Aktualności

Darmowa terapia łagodząca objawy refluksu

W związku z tym, że nieustannie rozwijamy się, także na polu naukowym, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym badaniu. 

Nasza fizjoterapeutka mgr Małgorzata Bodek prowadzi badania dotyczące terapii manualnej łagodzącej objawy refluksu żołądkowo-jelitowego. Na dotychczasowej grupie testowej terapia wykazała wysoką skuteczność, jednak potrzebujemy większej grupy pacjentów, aby móc opublikować badania. Jeżeli problem zgagi dotyczy Ciebie przeczytaj jak zapisać się na bezpieczną i darmową terapię, która może pomóc Ci pozbyć się nieprzyjemnych objawów refluksu. Jak wziąć udział w darmowym badaniu? >>>

 

Terapia blizny

Zapraszamy na terapię blizny do Malejka Fizjoterapia. Posiadamy dwóch certyfikowanych fizjoterapeutów zajmujących się rehabilitacją blizny. Na terapię blizny przyjmuje Dawid Malejka oraz Małgorzata Bodek.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się po co rehabilitować bliznę przeczytaj nasz najnowszy artykuł >>>

 


Zimowe prezenty

Grudzień to najlepszy moment by zaskoczyć naszych bliskich miłym prezentem.  W tym roku  podaruj bliskim to co najlepsze: troskę o ich zdrowie. Dając najbliższym kartę podarunkową na fizjoterapię w Malejka Fizjoterapia masz pewność, że zostaną otoczeni troską i że będą w dobrych rękach.

Karty podarunkowe można nabyć od poniedziałku do piątku w naszym gabinecie przy ul. Dekerta 2A/1.

 

 


Ciesz się życiem bez bólu